Rudá maska, část první

22. srpna 2015 v 12:36 | Phantom |  Shouten Ai
Jo, bez mučení jsem lína popisovat postavy o kterých si myslím, že každý "bakufan" ví jak vypadá... Slibuji že se do příště polepším a popisem postavse budu taky zabývat. Zatím vám musí posloužit obrázky které jsem vyhrabala na googlu xD

Povídka je psaná na přání mé nejdražší sestřičky :3 Doufám že se Ti bude povídka ve finále líbit :-D

A co se názvu týče... Moje fantasie umřela. Původně to mělo být "Vzpomněl sis? Pozdě!" ale ani jedno se mi zdá že s tématam moc nesouvisí...

FanFiction: Bakugan
Postavy: Gus x Spectra X Volt x Hydron
Žánr: Shouten ai, milostný víceúhelník
Varování: Děje se držím jen "cca", můžou se oběvovat "nevysvětlitelné" změny :-) Jako například že Spectra je Danovým spojencem velmi brzy - ještě před spuštěním BT systému. Přesně, přidal se k němu po ztrátě vodního atributu.

Dopředu se omlouvám za chyby!

Spectra (blond) a Gus (modrovlásek) Hydron (to naštvané zelenovlasé) a Volt (to ležící růžovovlasé)První část

Bojovnice s tyrkysovými vlasy znechuceně protočila zorničky a odvrátila pohled od svého prince a Haoského bojovníka, kterému seděl na klíně.
Kdyby mohla, zvedla by se a odešla, jenže král trval na společné snídani. Ten starý děda už je taky senilní, prohnalo se Mailin hlavou. A nebo Ti to prostě dělá schválně, aby jsi musela sledovat toho fracka a nevděčníka, jak se k sobě tulí jako "dokonalý" pár. No jo holka, ten už kdy na Spectru zapomněl, pokrčil hlásek uvnitř Aquoské bojovnice rameny.
Mailin zavřela oči.
Spectra Phantom... Toho dnes už hýčká matka zem. Pořád si vzpomínala na pyruského bojovníka. Ten element se k němu hodil. Spectra dokázal být klidný a krotký jako plamínek v krbu, dokázal svými slovy zahřát u srdce jako ohínek v zimních dnech... Dokázal být ale i divoký a téměř až krutý jako lesní požáry, nebo požáry domů které si nemilosrdně berou všechno a všechny. Na bledé tváři vždy nosil červenou, zlatě zdobenou maskou. Co si pamatovala, nesundaval ji ani když byl s Voltem. To Mailin považovala za správné. Neměl jim nikdy věřit, protože ve finále, to byla jeho zkáza.
,,Na něco jsem se ptal," ze vzpomínek nad bývalým velitem vytrhl bojovnici princův hlas. Zvedla hlavu a zabodla do něj pronikavé oči.
,,Neposlouchala jsem," odpověděla bezelstně a pravdivě. Neušlo jí, jak se Zenoheld ušklíbl.
,,Že nám to spolu sluší," princ se usmál. Jednomu by ten úsměv, při kterém schoval hlavu mezi ramínka, přišel roztomilý ale bojovnice, které ho z duše nemusela, měla obtíž udržet chléb ve svých ústech a nevyprsknout ho.
,,Hrozně," odpověděla procítěně.
Volt se oklepal po Spectrově smrti rychle. Velmi brzo začal chodit s princem Hydronem. Mailin si napřed myslela, že proto, aby tu měl "pojištěné" místo. Jenže postupně po všech těch "miláčcích","cukříčcích","andílcích" a "medvídcích," začínala chápat že tohle bude opravdové s velkým možná.
,,Můžu už jít?" Zaprosila zoufale, když Volt začal Hydrona krmit malinovým muffinem.
,,Tak běž. A potom se všichni připravte na návštěvu Země. Máme s bojovníky Bakuganu jeden nevyřízený účet. Navíc, potřebujeme energetické atributy jejich bakuganů," propustil ji Zenoheld a ona až téměř vděčně vydechla.
Dvě dobré zprávy hned po ránu. Nemusí se dívat jak se cukrují s, čtrnáct dní starým, muffinem a čeká je boj s bojovníky. Tiše si přála, že to bude ona, kdo získá energii pyrusu. Z nevysvětlitelného důvodu se tiše toužila na každém pyrusanovi za mistra Spectru pomstít. Pořád musela přemýšlet, jestli by to nebylo jiné, kdyby byl Spectra jiným elementem a neměl živého bakugana Heliose...

Hydron s Voltem seděli na pohovce v princově pokoji a tiše se líbali. Hydron nikdy nevěřil, že ho potká takové štěstí, a to tady bylo.
Bylo mu jedno, co si o nich Mailin myslí, i když, uznával že nemá strach projevit svůj názor na ně.
Volt svými polibky opustil princova ústa a políbil ho na krk. Hydron se s úsměvem zachvěl. Věděl že Volt si nedovolí víc... Podle slov Haoského bojovníka, byl stále moc mladý. Ale on chtěl zapomenout na to, že je moc mladý.
,,Miluju Tě, Volte,"
,,Ne víc, než já Tebe,"
,,Volte?" Princ zčervenal. ,,Když mně tak miluješ, proč se mnou...proč... se mnou nespíš?" Zvedl k němu tázavě dvě velké oči. Držel Volta za zápěstí a díval se mu do očí téměř naléhavě.
,,Jsi na to moc mladý... Nechci Ti ublížit," odpověděl tiše.
,,A co Spectra?"
Volt sebou při tom nenávistném tónu trhl.
,,Dnes by mu bylo devatenáct, samozřejmě, kdyby byl naživu. Mailin říkala že jste spolu chodili. Kolik mu mohlo být, šestnáct? Vždyť to je jen o rok, o jediný, jediný rok víc! Jen o rok! S ním jsi spal a se mnou spát nechceš?! Copak mně nemiluješ?!" Princ neměl daleko k slzám a do křiku.
Volt ho rychle objal a umlčel jeho vzlyk polibkem, mnohem hlubším než byli ty předchozí.
,,Slibuji, že až se vrátíme ze Země, tak Tě večer navštívím," usmíval se na něj. ,,A už nikdy neříkej ž Tě nemiluji. Jsi moje všechno. Jsi můj poklad. Budu Tě navždy chránit,"
Zrádče, zasyčelo jeho svědomí. Jemu jsi to slíbil taky. A pak jsi jen přihlížel, jak ho Zenoheld vraždí.
Volt se v duchu okřikl. Kdyby tenkrát něco zmohl, nenechal by Spectru zemřít... Jenže se všechno událo hrozně, hrozně špatně...
Copak jeho svědomí neví, že ho každou noc trápí ten pohled? Kdykoliv zavře oči, vidí tvář ukrytou pod maskou, ozdobenou upřímným úsměvem. A v příští okamžik, postava v rudém plášti s černou kožešinou, ležící na boku na zemi, s rukou v rukavičce zdviženou nad sebou, snažíc se zachytit další úder. Viděl jak jeho milovaný krvácel a modré světlo pod maskou pohasnulo. Zenoheld se pak jen prostě otáčí a nechává ho ležet u vody. Ve Voltovi se zvedá jen malý pocit vděčnosti směrem k Mailin která velmi hlasitě odmítla že by ho měli utopit. Ale když pak viděl co následovalo, utopení by byla rychlejší smrt...
Pořád se tím trápil, než si všiml pozornosti ze strany Prince Hydrona. Ten usměvavý, trochu arogantní chlapec, mu dával jasně na jevo co k němu cítí. Byl do něj zamilovaný nejspíš od prvního okamžiku. A Volt se mu podvolil. Brzy přesvědčil sám sebe o své lásce k tomu dítěti. Chodili spolu už dva roky ale jejich vztah se nikam neposunul. Haoský bojovník prostě nemohl zapomenout a bohužel, princ si toho začínal všímat a byl stále mrzutější. Alespoň že při bojové návštěvě Země budou mít oba trochu klidu.

,,Máte vůbec někdo alespoň tušení, kde bojovníky najdeme?" Zeptal se Link nervózně, když se plně zhmotnili na Zemské půdě.
,,A není to fuk?" Zeptal se arogantně princ.,,Oni nás opět "jako zázrakem" vyčenichají, jen se neboj. A potom si vezme to, co nám náleží,"
,,Až na ten detail, že nám energické atributy nepatří," zašeptal Link a sklonil oči. Brzy se mu do očíček vyhrknuly slzy. Promiň Alice! Křičelo to uvnitř něj.
Shadow Pru už začínal mít čekání plné zuby. Olizoval se jako hladový pes a očima zkoumal okolí parku. Stromy, květiny, v dálce dětské prolézačky. Prostě park. Tohle by chtělo šťastnou náhodu, aby je vůbec bojovníci našli.
Bylo už k večeru a tak tudy moc lidí nechodilo. Kdyby ano, asi by si myslelo že Vexos jsou jen lidé v cosplayích, kteří "trénují" na blížící se anime fest.
Brzy bylo ale jejich čekání u konce.
V dálce zahlédl Volt Dana, smějícího se se svou partou. Vraceli se z města přes park domů. A mezi nimi...Panebože...Vysoká postava v rudém plášti s černou kožešinou... Vysoká postava s červenou, žlutě zdobenou maskou... Spectra Phantom...
,,V pořádku, Volte?" Hydron ho ustaraně chytil za ruku a podíval se mu do očí, jen proto aby v nich viděl naprostý zmatek.
,,Jo, v pořádku Linku," Odpověděl nepřítomně.
,,Ale já jsem Hydron!" Čertil se princ.
,,Já vím," naprázdno polknul.
Mailin po nich sykla aby byli zticha. Ale na to bylo moc pozdě. Mladý muž s maskou na tváři se zarazil a jedním slovem bojovníky upozornil na jejich přítomnost. Brzy se mělo schýlit k nevyhnutelnému souboji a o další atribut. Ale předtím Volt neodolal. Obrátil se ke králi Zenoheldovi.
,,Nechte mně prosím zkusit...malou lest," zažádal, srdce až v krku.
,,Jakou lest?" Povytáhl otec i syn obočí v jednu chvíli.
,,Netajím se tím že Spectra byl můj milenec... Třeba se mi ho podaří přesvědčit a on nám pomůže získat pyruský atribut," vysvětloval Volt hořečně.
,,Tak dobře Volte. Ale až ho nebudeme potřebovat, postarám se aby byl už skutečně mrtvý," syčel Hydron a prohlížel si v dálce svého bývalého soka.
,,Drž mi palce," ušklíble se ironicky s Mailin a rozešel se směrem k bojovníkům. Aqoská válečnice na něj zírala, jako kdyby se snad pominul.

,,Erm... Zdravím," zvedl Volt nervózně ruku na pozdrav, když se zastavil asi dva metry od bojovníků.
,,Co chceš Volte?" Zeptal se Ace. Nestál za Spectrou, stál asi metr od něj. Neměl ho rád, ba, nenáviděl ho. Dokud tu Spectra nebyl, Mira si všímala svého kluka. Ale teď když tu byl... Sice už na začátku Miře řekl že jakýsi "Keith" je mrtvý a ať ho tak neoslovuje, ale ona za ním pořád běhala... Skoro jako Gus, jen ona mu říkala "bratříčku" a podobně. Ace si přál aby zase zmizel a on mohl být s Mirou. Utěšoval by ji a řekl by jí že Spectra byl idiot, když ji takhle opustil.
,,Spectro?" Oslovil Volt opatrně mladíka, který se nehnul ani o milimetr. Snad i jeho dech se spomalil na tolik, že to vypadalo,že se promněnil v sochu životní velikosti. Nakonec přece jenom mohnul hlavou směrem k Voltovi a zaujal vůči němu nesnášenlivý postoj...
,,Co chceš?"
,,Chtěl bych - tedy chtěli by jsme - vám vrátit energické atributy které vám byly odejmuty - chci říct ukradeny - a chtěli by jsme se vám omluvit - chci říct, chtěli by jsme s vámi spolupracovat na záchraně všech mecha-teda živých bakuganů," Volt byl do svého proslovu zamotanější než Afričan v Benátkách. Spectra lehce pohnul s hlavou do strany a očima se zabodl do Dana Kusoua.
,,A nebo, samozřejmě bez atributů, Spectro, přidej se k nám. Tvá a Heliosova síla jsou téměř...jsou nadpozemské. Profesor změní Heliose tak, aby ho BT systém nakonec nezničil. Bude to poslední živý bakugan. Bude to ultimátní bakugan!"
Se Spectrou ta slova ani nehnula. Černá kulička v jeho kapse se zavrtěla a vyskočila ven. Kolem hlavy mu proletěl Helios ve své zmenšené formě a usadil se mu na rameno.
,,Nedělej to," zašeptal svým, téměř kovovým, hlasem svému pánovi do ucha.
Volt viděl jak se oči všech bojovníků upírají na Spectru. Pohled Dana, Miry, Marucha, Julie, Runo,Barona a dokonce i Shuna na něj hleděli s důvěrou v očích. Jen Ace se na něj díval jako na odpad. Nevěřil že je Spectra nezradí. Myslel si opak. A co se Guse týkalo... Ten svému pánovi, a své věrné lásce věřil ať se rozhodne pro cokoliv. Samozřejmě ale doufal že pro to správné.
,,Spectro," Volt sáhl po poslední možnosti. ,,Vrať se... Já... Pořád Tě m-"
,,Co, miluješ?!" Spectra ho výkřikem přerušil dřív než stihl Volt větu dopovědět. K Vexosu dolehl pouze Spectrův rozzuřený tón hlasu a tak Hydron nervózně vyjekl. Jeho Voltovi se nesmí nic stát.
Co by si bez něj počal?
CO?
,,Ano Spectro," odpověděl tiše Volt.
,,A miluješ mne asi tak, jako kdysi... Když jsi mne s elegancí bodl do zad a nechal mne umírat pod ranami toho bas..." Spectra zavřel oči a ústa v jeden moment. Zhluboka se nadechl a pokračoval už klidným, trochu arogantním, odmítavým a hlavně smutným tónem. ,,Nechal by jsi mně umřít. Tomu ty říkáš láska? Já ne Volte. To co jsem k Tobě kdy cítil je... pryč. Miluji Guse. Ne Tebe, nikdy víc," odmlčel se.
,,Nemůžu rozhodovat za Dana. Možná chcete být opravdu spojenci, ale proč potom navrhovat to druhé? Ano, přál bych si aby Helios, můj živý bakugan, byl ultimátní. Ale touto cestou? Jen bych opovrhoval sám sebou a on taky... Má odpověď je: Ne,"
Volt stál jako opařený.
Nelhal se svými city ke Spectrovi. Pořád ho miloval. Vždyť kdykoliv byl s tím dítětem, představoval si Spectru. Bylo mu jedno že ho Hydron možná upřímně miluje, on upřímně miloval Spectru a nikdy nepřestal. A nepřestane. To s Gusem, jako kdyby přeslechl. Umanul si, že Spectru získá pro sebe. Odkopnout Hydrona nebude tak těžké ne?

Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AlbertFroke AlbertFroke | E-mail | Web | 8. června 2018 v 1:37 | Reagovat

The prostate gland is the central part of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate can be found just while watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for your patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, often known as prostatitis, is among the most common prostate-related problem in men younger than 55 yrs . old. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common coming from all forms of prostate infection. It is caused by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect inside gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections received from other areas in the body. A patient may go through testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal with the prostate defect followed by the utilization antibiotics and NSAIDs to treat the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and high lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some with the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for health and wellness and it'll also keep your urinary track clean.

2. Some studies claim that a couple of ejaculations a week will prevent prostate cancer.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most critical measure to look at to make sure a proper prostate is to go for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you must select prostate examination at least 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama